WalkTalk`iga hakkad rääkima
Vene keel selgeks läbi lihtsate igapäevaste dialoogide
Keeleõpetajad üle maailma teavad - õpitava keele saad selgeks siis, kui seda ka reaalsuses kasutama hakata. Ainult klassis õpikuga tuupimine ei anna soovitud tulemust - tule reaalse elu ja inimeste sekka! WalkTalk toetab ja julgustab Sind:
Asukoha-põhine
Õiged laused õiges kohas
WalkTalk on regiooni ainus geolokatsiooni-põhine keeleõpperakendus. Lülita WalkTalk sisse ja Sinu nutitelefoni ekraanile ilmuvad dialoogid ja fraasid, mida just selles situatsioonis suhtlemiseks vajad – poes, kohvikus, tänaval jm. Esimesed iseseisvad sammud on kõige raskemad ja me oleme siin Sulle toeks.
Mugav
Sinu soovide järgi
Soovi korral saad kuulata väljapakutud sõnade hääldust. Saad oma rakenduse seadistada nii, et Sulle juba tuttavaid fraase enam ei kuvata. Vajadusel saad sisestada spetsiifilisi, vaid Sulle vajalikke lauseid ja siduda need konkreetse asukohaga, kus neid tulevikus kasutada soovid.
Teaduslik tagapõhi
Keskkond õppevahendina
Mitmed rahvusvahelised uuringud tõestavad, et õpiku või ka arvutiprogrammi abil keele õppimine pole loomulik protsess ja seetõttu pole ka tõhus. WalkTalki sotsiaalselt ühenduv ja mobiilne meetod (MALL) kaasab rohkem meeli ja toob seeläbi kiiremad ja püsivad tulemused keele omandamises.

Siit leiad vastused enamlevinud küsimustele WalkTalki kohta
KKK
Mille poolest erineb WalkTalk teistest keele-äppidest?
WalkTalk on regiooni ainus geolokatsiooni kasutav keeleõpperakendus. See tähendab, et WalkTalk pole lihtsalt mobiiltelefonis olev sõnaraamat vaid saab aru, kus kasutaja asub ja pakub just sellesse kohta sobivaid dialooge ja fraase. Õige sõnavara õigel ajal õiges kohas!
Kellele on WalkTalk sobiv keeleõppevahend?
WalkTalk on sobilik kõigile, kes soovivad oma õpitud vene keelt praktikas ka kasutama hakata. Kasutajal võiks olla elementaarne keeleõpe läbitud (tase A1), peale mida WalkTalki abil reaalsetes situatsioonides suhtlema asudes on võimalik areneda oma suuline keeleoskus iseseisva kasutaja tasemele B2.
Millal WalkTalk kõigile kättesaadavaks muutub?
2017.a. sügisel testivad rakendust mitme keeltekooli kliendid. Nende tagasiside põhjal arendame äppi veel paremaks, et see aasta lõpuks juba kõigi kasutajateni tuua. Esimesena valmib eesti-vene-eesti keelesuund.
Mida meist arvatakse:

"10aastase kogemusega keeleõpetajana soovin jagada oma õpilastele eeskätt praktilist ja igapäeva eluks vajalikku keelt, sestap ootan WalkTalki prototüübi valmimist, mis rikastaks ja aitaks kaasa praktilise eesti keele õppele."
Evelin Müüripeal
Keeltekool Lingatore juhatuse liige,
Eesti Võõrkeeleõpetajate Liidu asepresident aastatel 2009-2016

"WalkTalki kontseptsioon meeldis mulle kohe, kui sellest kuulsin. Olles töötanud linnakeskkonnaga nii New Yorgis kui Eestis, usun, et see võiks aidata paljusid kleeleõppijaid leida praktikas õigeid sõnu just siis kui neid vaja on. Olen kindlasti esimeste rakenduse test-klientide hulgas."
Ivan Sergejev
Narva linnaarhitekt,
TEDx speaker

WalkTalk tiim
Tehnoloogia, mis muudab võõrkeele omandamise loomulikuks.
WalkTalk on keeleomandamistehnoloogiat arendav start-up, Prototroni Narva hackathoni võitja. Meie missioon on panna Eestis elavad eesti- ja venekeelsed inimesed julgemalt ja vabalt omavahel rääkima.
Ja kui me oleme väikeses Eestis oma tehnoloogia edukalt massidesse viinud, siis võtame ette maailmaparandamise laiemalt - Eestiga sarnane õppe- ja keelepraktika puudumine on probleem nii Saksamaa türklaste, kui USA latiinode kogukonnas. WalkTalk muudab seda!
Ants Liivat
CTO
Süsteemiarhitekt. Tehnikaülikooli turundusosakonna ja e-kanalite endise juhina on hästi kodus infosüsteemide ehitamisega nii teoorias kui praktikas. IT-ettevõtte Levipro juhi ja omanikuna on ehitanud veebirakendusi Eesti edukatele firmadele.


Tarvo Sarmet
CMO
Otsade kokku viija. Sõnumiseadja, kellel 15 aastat turunduse juhtimise kogemust nii SEB internetipangas, kui rahvusvaheliste kliendiajakirjade kirjastamisäris. Nõustanud linnapäid ja peaministrikandidaati. Lõpetanud Tehnikaülikooli ja Tallinna Ülikooli psühholoogia osakonna.
Aleksandr Aidarov, PhD
CLO/keeleuurija
Alusidee autor. Kontekstipõhise keeleõppe praktik 15-aastase sotsiaalanalüüsi kogemusega. Vabalt valdab nelja keelt. Töötanud 8 aastat Tallinna Tehnikaülikoolis õppejõuna, täna Kultuuriministeeriumis lõimumispoliitika nõunik.


Matthias Klitzsch
Disainer
Arhitekt. Saksamaalt. Ikka Bauhausi paberitega. Aga armastab Eestit. Öösel joonistab Allianss Arhitektide tiimis Tallinna Linnahalli uueks. Päeval disainib WalkTalki rakendust ja plaanib selle laienemist Kesk-Euroopa turgudele.
Meil on hea meel, et meid leidsid! Kui soovid olla meie mobiilirakenduse esimeste kastajate seas või muud moodi koostööd teha, siis kirjuta meile siin: